Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
15.08.2008 FOTBAL

A patra infringere

Politehnica Iasi a pierdut al patrulea meci consecutiv, 1-3 cu Gloria Bistrita

Politehnica Iasi a ramas fara nici un punct in actualul campionat, dupa ce a pierdut si meciul cu Gloria Bistrita, din etapa a patra. Scorul final a fost 3-1, golurile fiind reusite de Borbely ('24), C. Petre ('46), Sabou ('85), respectiv Tanasa ('45).

COMENTARII (9)

De marian pe 17.08.2008 la 10:11

popica adu l pe cristea sa te scoata din nou ca altfel va fi groasa,in caz ca va dori sa se intoarca

De poliiasi pe 16.08.2008 la 01:39

Eu zic asa cum am facut cate un topic pt Boca, si in pirmul rand pentru Zapodeanu sa facem un topic si pt "dragul" nostru primar Nichita. Asa cum am spus demult si in toate post-urile mele Nichita nu face altceva decat sa ne duca cu zaharelul si iar a mai obtinut un mandat. Cum am spus demult echipa nu a fost data nici o secunda si ea este 99,9% a primarie ,scuze a lui Nichita am vrut sa zic, La fel cum toata lumea stie ca nu va da echipa pentru ca pierde tot si la fel de bine cum toata lumea stie ca POLI joaca anul asta in divizia A doar datorita lui ZAPODEANU ... nici nu stiu ce sa zic ca ma apuca plansul ... la fel cum il tine pe Boca si pe Popa (care apropo inafara de o parte din primu sezon cand a venit la Poli nu a jucat fotbal tot timpul a incercat sa amageasca fotbalul ... ma uit si la Gaz Metan a luat azi bataie cu 4-0 de la Urziceni dar a jucat fotbal nu s-au incurcat la noi nimic jucam turca si dupa cum se indreapta lucrurile 80% sunt retrogradati TOT CE IMI DORESC ESTE SA MAI LUAM ACUM BATATIE ACASA CU FARUL SI CU CLUJUL LA EI SI POATE NE LASA SI POPA ASTA CA M-AM SATURAT DE EL SI NU O SPUN ASTA ACUM DATORITA REZULTATELOR O SPUN DE 3 ANI mai ales la ce a facut anul asta CUM SA JOACE TITULAR BRATU UN MOSNEAG SI TINCU SA FIE IMPRUMUTAT ??? SAU CUM SA JOACE OPREA ??? SI PALIMARU IMPRUMUTAT sau alti cum ar fi SUCH, BUHUSI, STIUBEI ... pe aianu ia vazut nimeni la CRAIOVA CUM SE POATE CU TINERI LA NOI POPA A ADUS TOTI MOSNEGI PE CARE I-a antrenat aaaaaaaa si in atat numai calai de peste 1,90 inalti si lenesi care nu pot sa faca un sprint si nu pot sa fuga deloc DOAMNE MA APUCA GROAZA CAND VAD ASTA .... dar DACA A SCAPA DE POPA DE BOCA SI NICHITA E NEVOIE SA RETROGRADAM ATUNCI EU SUNT PRIMUL CARE SUNT DISPUS SA COTIZEZ PENTRU ASTA ) Sa revenim la topic ca m-am enervat putin si sa spun ca Nichita acum ar trebui sa dea socoteala ....... SI CE MI-AS DORI CEL MAI MULT SA O LUAM DE LA FARUL ACUM ASA CUM AM LUAT BATATIE ACUM 4 ANI DE LA SPORTUL SI SA STRIGAM DIN NOU CU TOTI : CE-A AJUNS ECHIPA MEA SA RADA TARA DE EA : DE-MI-SI-A CE-A AJUNS ECHIPA MEA SA RADA TARA DE EA : DE-MI-SI-A CE-A AJUNS ECHIPA MEA SA RADA TARA DE EA : DE-MI-SI-A SI SA AUZIM CUM ISI PREZINTA DEMISIILE LA UNISON POPA BOCA SI SA DEA ODATA NICHITA ECHIPA CA M_AM SATURAT CA AM AJUNS SA MA UIT LA VASLUI CUM ISI BATE JOC DE NOI CE VREMURI DOAMNE CRED CA EMIL ALECSANDRESCU SE RASUCESTE IN MORMANT DE RUSINE ACUMA RUSINE TUTUROR CHIAR SI ADMINULUI ACESTUI FORUM CARE NE INCHIDE GURA LA TOTI CARE AU CEVA CU BOCA SI NICHITA RUSINE TUTUROR SI DEMISIA LA UNISON DACA NU POATE E MAI BINE IN B

De sefu` tau pe 16.08.2008 la 00:20

poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De sefu` tau pe 16.08.2008 la 00:19

poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po Paaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa poPaaaaaaaaaaa LaSa`Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee LasA`NE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De rares pe 15.08.2008 la 22:39

nici nu stiu ce sa mai zic ...................este un haos total la echipa........................ ......arbitrajul nu mi s-a parut ca a fost foarte partinitor.................... ..doar un fault nesanctionat la viveiros si inca doua-trei faze discutabile date in favoarea gazdelor...................... ..asta nu scuza faptul ca la pauza iarasi ai bagat doi inchizatori si ai vrut sa te bagi cu fundul in poarta........................ ....ca de obicei........................ ...mai construieste daca ai cu cine................avem mare nevoie nea popica de cristea si vranjkovic jucatori pe care ni-i propun dinamo...................in conditiile in care ti-i dau definitiv...............asa se lauda borcea.........desi in aparare suntem varza...............supervarza ....................nu trebuie regretat ciobanu.............sub nici o forma..................forza poli!

De florin-is pe 15.08.2008 la 21:47

Respect POPA,dar ai inceput sa-ti furi mana care te hraneste.Te-ai vazut cu sacii in caruta,ma refer la clauza aia de 300000 euro,si acum faci tot posibilul sa te dea afara si sa ajungi la Stiinta Bacau de unde,jura-te ca nu ai oferta.Ti-ai batut joc de toti suporterii aia (printre care ma numar si eu) care iti strigau numele pe stadion si care iti purtau tabloul.Am crezut ca esti om,dar esti mai rau ca o fiara ca si aia isi respecta familia!Asa ca te rog d-le Popa ori apuca-te de treaba ori lasa-ne ,dar sa ne lasi si banii ca si asa traim pe azi pe maine!

De Carter'S pe 15.08.2008 la 21:35

Nea Ioane nu stiu cum reusesti sa iei maximum de puncte la fiecare etapa.Daca o tii tot asa cred ca ai sa reusesti sa termini campionatul pe primul loc"citit invers" si sincer asta imi doresc pentru voi(echipa,conducatori,antreno ri....oras)de frustrati ce sunteti.V-am pupat si ne vedem la retur daca o sa mai existati pana atunci.Acelasi suporter fidel al altei echipe(stiti voi care).PA PA PA