Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
15.08.2008 FOTBAL

VIDEO: Branet o comite din nou. Gol primit de la 60 m Ce crezi ca se intimpla cu el?

Dupa ce a gresit in primele trei meciuri, portarul Politehnicii are pe constiinta si doua goluri la Bistrita: la primul gol a iesit gresit iar pe al treilea l-a incasat din jumatatea adversa. Spune-ti parerea vizavi de cauzele regresului celui mai bun jucator iesean din ultimii ani

COMENTARII (21)

Luati in calcul posibilitatea retrogradarii in B deoarece Nichi nu mai poate baga bani in echipa, a bagat bani pentru a obtine voturi la alegeri si a mai castigat 4 ani la Primarie.Nu mai are nevoie de echipa in A, dupa 8 ani primar contul e plin.....sunt iesean si devotat fotbalului, nu ma intereseaza contrele politice dar varianta de mai sus e o posibilitate.....fara suparare.

De IESEANUL pe 16.08.2008 la 23:14

Este adevarat ca Branet a fost un portar bun si este un portar bun dar are probleme fiindca ia murit mama si nu poate trece peste aceasta pasa fara ajutorul vostru al suporterilor dar si al psihologilor.Eu l-as aduce la echipa pe portarul imprumutat la Forex Brasov pe Traian Marc asa ca. si trebuie schimbati toti fotbalistii care nu au dat randament in liga intii si sa fie exclusi definitiv din lotul echipa indifernt de numarul lor,daca iam fi avut pe Andrei Cristea si Sergiu Homei dar si pe Claudiu Ionescu pe Laurentiu Rosu iar daca l-am fi avut si pe Adrian Cristea acum eram pe locul3 in clasament si nu pe ultimul loc.

De bujor pe 16.08.2008 la 16:52

in acest caz trebuie schimbat. conducerea,orientat iva catre un alt portar

De Macovei Gelu pe 16.08.2008 la 12:42

Lipsa concurentei

De un iesean suparat pe 16.08.2008 la 10:22

ba florin-is , esti b o u de ragi. cristi a fost 3, 4 ani un portar foarte bun. cum mm spui tu acuma ca bea, tampitule? probabil are niste probleme, nu stiu. poate ar trebui sa intre plesca, desi nici el nu-mi inspira incredere

De catalin pe 16.08.2008 la 10:21

afara cu acest mafiot Nichita de la poli iasi..da-ti demisia nenorocitule..nu ti-e rusine de un iasi intreg? toata lumea spune acelasi lucru.nu ai constiinta deloc? nu vezi ca toate echipele din tara arata mai bine ca iasul. si terenuri si lot si patroni. pleaca odata de la echipa asta.popa poate sa ramana numai sa vina un patron bun. poate indrazniti sa imi stergeti acest mesaj cum faceti de obicei

De poliiasi pe 16.08.2008 la 01:40

Eu zic asa cum am facut cate un topic pt Boca, si in pirmul rand pentru Zapodeanu sa facem un topic si pt "dragul" nostru primar Nichita. Asa cum am spus demult si in toate post-urile mele Nichita nu face altceva decat sa ne duca cu zaharelul si iar a mai obtinut un mandat. Cum am spus demult echipa nu a fost data nici o secunda si ea este 99,9% a primarie ,scuze a lui Nichita am vrut sa zic, La fel cum toata lumea stie ca nu va da echipa pentru ca pierde tot si la fel de bine cum toata lumea stie ca POLI joaca anul asta in divizia A doar datorita lui ZAPODEANU ... nici nu stiu ce sa zic ca ma apuca plansul ... la fel cum il tine pe Boca si pe Popa (care apropo inafara de o parte din primu sezon cand a venit la Poli nu a jucat fotbal tot timpul a incercat sa amageasca fotbalul ... ma uit si la Gaz Metan a luat azi bataie cu 4-0 de la Urziceni dar a jucat fotbal nu s-au incurcat la noi nimic jucam turca si dupa cum se indreapta lucrurile 80% sunt retrogradati TOT CE IMI DORESC ESTE SA MAI LUAM ACUM BATATIE ACASA CU FARUL SI CU CLUJUL LA EI SI POATE NE LASA SI POPA ASTA CA M-AM SATURAT DE EL SI NU O SPUN ASTA ACUM DATORITA REZULTATELOR O SPUN DE 3 ANI mai ales la ce a facut anul asta CUM SA JOACE TITULAR BRATU UN MOSNEAG SI TINCU SA FIE IMPRUMUTAT ??? SAU CUM SA JOACE OPREA ??? SI PALIMARU IMPRUMUTAT sau alti cum ar fi SUCH, BUHUSI, STIUBEI ... pe aianu ia vazut nimeni la CRAIOVA CUM SE POATE CU TINERI LA NOI POPA A ADUS TOTI MOSNEGI PE CARE I-a antrenat aaaaaaaa si in atat numai calai de peste 1,90 inalti si lenesi care nu pot sa faca un sprint si nu pot sa fuga deloc DOAMNE MA APUCA GROAZA CAND VAD ASTA .... dar DACA A SCAPA DE POPA DE BOCA SI NICHITA E NEVOIE SA RETROGRADAM ATUNCI EU SUNT PRIMUL CARE SUNT DISPUS SA COTIZEZ PENTRU ASTA ) Sa revenim la topic ca m-am enervat putin si sa spun ca Nichita acum ar trebui sa dea socoteala ....... SI CE MI-AS DORI CEL MAI MULT SA O LUAM DE LA FARUL ACUM ASA CUM AM LUAT BATATIE ACUM 4 ANI DE LA SPORTUL SI SA STRIGAM DIN NOU CU TOTI : CE-A AJUNS ECHIPA MEA SA RADA TARA DE EA : DE-MI-SI-A CE-A AJUNS ECHIPA MEA SA RADA TARA DE EA : DE-MI-SI-A CE-A AJUNS ECHIPA MEA SA RADA TARA DE EA : DE-MI-SI-A SI SA AUZIM CUM ISI PREZINTA DEMISIILE LA UNISON POPA BOCA SI SA DEA ODATA NICHITA ECHIPA CA M_AM SATURAT CA AM AJUNS SA MA UIT LA VASLUI CUM ISI BATE JOC DE NOI CE VREMURI DOAMNE CRED CA EMIL ALECSANDRESCU SE RASUCESTE IN MORMANT DE RUSINE ACUMA RUSINE TUTUROR CHIAR SI ADMINULUI ACESTUI FORUM CARE NE INCHIDE GURA LA TOTI CARE AU CEVA CU BOCA SI NICHITA RUSINE TUTUROR SI DEMISIA LA UNISON DACA NU POATE E MAI BINE IN B

De sefu` tau pe 16.08.2008 la 00:15

popa imi pare rau sa o spun..dar o fak..cu mult respect...cat mai am acuma.nush....dar ar fi bn sa pleci...te rog...plek popa si ia`ti cu tn si marii jukatori ai tai...si nichita..esti 0 !!!!!!!!!!!!!!!!! sunte`ti 0 la iasi in momentul de fata...ne face`ti de rusine...in 4 etape 0 pct..si avem golaveraj de kkt..citi va rog cineva aceste mesaje de la suporteri si bagatile la capul conducatorilor..jukatorilor..s i lu "popik" X( :-&

De IESEANUL pe 15.08.2008 la 22:57

Asa ceva nu este posibil nici in divizia judeteana nu vezi asa ceva a fost un meci foarte slab un meci de divizia c sau d in nici un caz acest meci nu a fost de liga intii.Voi intrebati ce saq intimplat cu Branet eu intreb ce se intimpla cu toata echipa nu numai cu Branet iar dupa cum joaca echipa trebuie sa fiti tari sa vapregatiti de a cincea infringere si binenteles vor mai urma si alte infringeri asa ca poli nu va cistiga nici un punct in acest tur de campionat si nici nin retur asa ca poli se indreapta cu pasi repezi spre divizia b iar daca retrogradeaza de abia peste zece ani va mai promova in prima liga asa ca.Peste tot in tara Popa nea facut de ris din cauza jocului foarte slab.Asa ca locul lui poli este in divizia b nu are ce cauta in liga intii asa ca Ionut Popa fane un bine adevaratilor suporteri si dati-va demisia prea mult v-ati batut joc de aceasta echipa de fotbal dumneavoastra si cu Nichita dar atunci cind plecati sa va luati si mercenarii pe care i-ati adus laechipa si care sunt niste NULITATI. asa ca si dumneavoastra.

De rares pe 15.08.2008 la 22:44

branet noi suporterii adevarati o sa te iubim mereu......................est i o legenda vie pentru noi.................stim ca treci printr-o pasa proasta....................... .incearca chiar si un psiholog si cand esti pregatit revino in poarta........................ ..curaj ciprian....................... ....forza branet!

De Ionut pe 15.08.2008 la 22:13

De unde K.K.T.sa stiu eu ce se intampla cu Branet?!?

De puiu pe 15.08.2008 la 21:44

Ba,voi chiar vb serios???sa fie acolo 60m?poate 160!!! Hai,mai taiati voi din 60,k poate tai si eu...

De florin-is pe 15.08.2008 la 21:28

Sigur intra beat pe teren,ca si Balba.Fac echipa amandoi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De piatadecomponente.r pe 15.08.2008 la 21:06

ar trebui schimbat cu portarul de rezerva,,macar asa, 1-2 etape, nu de tot, Branet e un portar valoros care de multe ori ne-a scos,,,dar acum se cam intampla ceva cu el. Sau na,,vad ca se intampla ceva cu toti jucatorii lui Poli, doar ca la portar se vede cel mai clar

De cat the best pe 15.08.2008 la 20:55

trece printr-o formafoarte slaba.cred ca ar trebui incercat si celalalt portar!

De dorryan pe 15.08.2008 la 20:52

cred k bea inainte de meci