Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
22.08.2008 FOTBAL

Popa: "In 10 etape putem sa nu luam nici un punct!"

Antrenorul Politehnicii Iasi se plinge de programul greu pe care echipa sa il are

     Foto 1

Ionut Popa s-a plins de programul pe care echipa sa il are in acest tur: "La ce programare avem, e posibil sa nu luam nici un punct in primele 10 runde! Nu am avut norocul altor ani, cind am jucat in start cu nou-promovate, de am fost si pe primul loc. Important este sa nu dezarmam".

COMENTARII (11)

De sefu` tau pe 25.08.2008 la 01:46

ai niste declaratii pe tine de gunoier..vb mult si PROST!! ca si in primele etape!! ia si fa echipa la iasi..da`l pe balba afara de la echypa..si alti jukatori fantoma..si adu juktori makr de la echipa a2a care vor sa joake pt poli ..care alearga..suteaza..centreaza..n u puturosii astia care vin c masini luxoase la stadion ca acasa..!! popa POTI PLEK CU TOT CU boca&nichita! sunte`ti 0 (ZERO) pt iasi!! nichita..esti un raPANNNNN!!

De sefu` tau pe 25.08.2008 la 01:46

ai niste declaratii pe tine de gunoier..vb mult si PROST!! ca si in primele etape!! ia si fa echipa la iasi..da`l pe balba afara de la echypa..si alti jukatori fantoma..si adu juktori makr de la echipa a2a care vor sa joake pt poli ..care alearga..suteaza..centreaza..n u puturosii astia care vin c masini luxoase la stadion ca acasa..!! popa POTI PLEK CU TOT CU boca&nichita! sunte`ti 0 (ZERO) pt iasi!! nichita..esti un raPANNNNN!!

De iasi pe 25.08.2008 la 00:59

Toti idiotii pot comenta dar nu si intelege .Oare nu sunteti voi care stragati Popa, Popa...in jos Popa in sus . Nu inteleg chiar nu inteleg de ce va luati de El e singuru care va facut placere 4 ani de zile (4sezoane de fotbal) frumos cum a fost el vati vazut echipele favorite aici la IASI castigand sau luand bataie A venit vremea sa fie o magarie cum a fost intotdeauna la Iasi,desi a fost o mare problema cu nocturna in meciu cu Steaua ..sa vazut si acuma ca este ceva putred la mijloc toti il vor jos pe Nikita si Popa sa plece din iasi deoarece MAGARIIIIIIIIII din primarie nu il suporta ca da bani la Iasi cat poate omu din primarie de unde ii scoate e primu om care a facut ceva pentru SUPORTERI Dar sunt unii care inteleg altceva Oare nu va ganditi si pe cealalta parte "De ce nu vine un om de afaceri la iasi" ? De Ce ???-> Sunt prea multe jigodii care mananca banii si nu vor ca in IASI sa fie o echipa de fotbal vor sa aiba banu in buzunar nui intereseaza de suporteri, de fani ai IASULUI. Popa te sustin si sper sa termini bine sezonu acesta chiar daca au fost probleme inca mai este timp. Haide Poli .strigam mereu de cand eram copil la liceu. Haide Poli .strigam mereu de cand eram copil la liceu.Haide Poli .strigam mereu de cand eram copil la liceu.Noi si Echipa luptam pentru tine oras a-l celor 7 coline. Forza Iasu

De gigi pe 23.08.2008 la 13:02

daca nu l aduceati pe cristea va dadeati seama mai devreme care va e valoarea

De poli iasi pe 22.08.2008 la 23:10

m.u=.i.e. steaua m.u+.i.e. steaua ale ale

De stelistu pe 22.08.2008 la 16:32

Nici n-o sa iei...B-ul va mananca

De michael pe 22.08.2008 la 15:45

Probabil asta e startegia: primele 10 etap e- 0 puncte iar in ultimile 24 - 72 de puncte. La final, Iasul e campioana. Totul e sa astemptam sa treaca astea 10 etape grele.

De sugeti pla astia de pe 22.08.2008 la 15:30

cik NU ARE NICI O SCUZA DAACA NU BATE PE FARUL...bai baieti voi ati vazut cum joak farul in ultima vreme=)))))))))) eu zic sa va mai ganditi ;) pe vaslui i'au capsat in 10 OAMENI ..vaslui echipa care a batut steaua;) asa ca eu zic ca nu luam nici un punct nici maine :D

De vlad pe 22.08.2008 la 15:07

preferi sa joci cu nou-promovate? mai gandeste-te. ai juca mai degraba cu fc brasov decat cu farul?

De faru` de la cluj pe 22.08.2008 la 15:04

Pai daca asta e program greu, de ce nu te ramai sa joci sambata,la matineu cu echipe mai accesibile??

De xxxxx pe 22.08.2008 la 14:16

ce vorbesti dom'le popa? cu farul nu ai nici o scuza daca nu iei 3 puncte.