Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
11.09.2008 ALTELE

Simona Sensual a jucat la Poli!

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9

COMENTARII (45)

1 2 3

Simona Sensual foarte urata!

ahaha sparta naibii

Ce este Lockerz? Un site pe care aduni puncte si comanzi premii, de la psp, xbox, ipod touch sau laptop'uri chiar la inghetata sau farduri. Tot ce iti trebuie este o invitatie.. aici intrevin yo. Daca vrei invitatie trimite un mesaj privat cu mail'u tau pe mysport (sau pentru alte detalii). YO AM COMANDAT UN PSP SI UN PIZZA USB IN MAI PUTIN DE O LUNA! SITE'UL ESTE PE BUNE! Inscrierea pe site se face numai pe baza de invitatie!

De Biancoblu pe 05.01.2010 la 16:34

fyt-o,cand iei pensia sa ma chemi si pe mine sa te iau la un lab.de cosmetica

vand LENTILE CONTACT(incepand cu 80 ron) gama f. variata.....id mall_eyes

De bogdan pe 27.07.2009 la 12:49

ce fata are zici k e de pe centura bacaului

De Simona Senzual pe 02.07.2009 la 14:24

cine vrea sa ma f*uta sa ma sune la 0723.684.1?9

De crec pe 15.05.2009 la 20:28

ARE TATE DE CAPRA! EU NU AS F*U*T*E O GALEATA CA ASTA IN VECII VECILOR!

De ady pe 12.03.2009 la 16:31

buna pootuarea

De ady pe 12.03.2009 la 16:30

buna pootuarea

De gavatorta pe 02.03.2009 la 18:23

niste barbati la birou si femei inafara lui:))))) obsedati sexual si copii care isi fac nevoile pe un site de ''sport''.va mutumesc f mult iasisport k ajutati la dezintegrarea romaniei

De Col pe 04.01.2009 la 16:47

Chiar una mai frumoasa nu s-a gasit?Parca are varsat de vint...Daca in Iasi nu avem fete frumoase de ce nu s-a cautat in caminele studentesti cae ce alege.

De anonim pe 11.12.2008 la 17:39

cei de la iasisport dak stiti cat cere domnisoara pe noapte ..trimite`ti`mi un mail cu nr ei de tel sau id`ul de mess !

De Pentru Simonica pe 02.12.2008 la 03:15

Mai pusy cine te-a vopsit mancatea taica pe tine de sustinatoare a Politehnicii !! Domnilor de la site scoteti-o pe Simona de pe aceasta pagina ca intra minorii si vad lucruri obscene, imorale si inadecvate varstei pe care o posed ! Rusine ! In loc sa se uite la meciuri la Poli ei cauta filmulete cu Simona cum incurajeaza ea echipa fanion a Iasului ! Alb albastru sunt culori frumoase alb albastru sunt victorioase ! Vedeti baieti ca m-au dat astia cu vopsea luata din Mall din capitala si e de firma !

De robert pe 13.11.2008 la 18:30

vai daraga dar cum poti fii asa de rea...la naiba tu...nu cumva esti tranvestit........panaramo

1 2 3