Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
11.09.2008 ALTELE

Simona Sensual a jucat la Poli!

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9

COMENTARII (45)

1 2 3

De :))) pe 12.11.2008 la 17:26

ce fata de batrana are,ia spart m.u.i.a. maharu

De alegz pe 01.10.2008 la 20:42

cat de proasta poate fi aceasta fata:))dar arata super

De GS pe 26.09.2008 la 14:58

cum pot sa o f.u.t si yo pe asta? :-? si cu baietii care mai vor ? ?:-?

De PoliTm pe 25.09.2008 la 19:54

Eu nu inteleg dece trebuie sa ne injuram imediat? Ala is baga , altu isi scoate...pt ce? DA ! Am luat 8 goluri acasa (am fost acolo), nu conteaza din ce cauza. Nu mai injurati atat ca numa aratati cat de retardati sunteti TOTI. Oricum cred ca cine citeste ce tocmai am scris zice ca is dus cu pluta . Forza Viola.

De unul pe 11.09.2008 la 18:08

asta a fost sparta la ass la greu de studentii basarabeni prin caminele copoului..are currul punga de cartofi..ii placea sa sugga poolile dupa ce o futeeaau si variau in curr

De Pardon pe 11.09.2008 la 17:56

pt kk : Amice, in vocabularul limbii romane, nu exista expresia "la asta"....Nu cred ca esti mai departe de ea sau de gutza unic-neuron ce esti!

De dgd pe 11.09.2008 la 17:54

asta a luat odata anall la greu 3 ore de la 4 beti in iasi

De jenel pe 11.09.2008 la 17:54

la ce a debutat, proasta e , curva e, cu ce a debutat .. Sia traso cu toti de la poli iasi sau cum:)) ca nunteleg.. sa debuteze si la mine... in pat:):D

De kk pe 11.09.2008 la 17:38

ce p0la i-a dat gutza la asta la o petrecere de s-a suit saraca fata pe pereti...

De virtual pe 11.09.2008 la 17:28

ahhahahah pe la panasuta asta o fost toti manelistii obositi deal de guta puta etc maimuta ala minune pff ce o ajuns tara da ata e

De coco pe 11.09.2008 la 17:12

o zdreanta care se vede vedeta... asta se promoveaza in romania... zdrentele, o tzara de idioti cu tarfe pe masura

De AlexNo1 pe 11.09.2008 la 17:07

pe bune ca sunteti tampiti fratilor.....Poli Timisoara nu-si merita soarta.....respekt Timisoara...respect fanilor...pentru ca ei la 1-8 cantau...nu ca voi sa iesiti de pe stadion la 0-2 ratatilor...sunt Dinamovist pana la moarte....darin cazul asta sunt de partea lui Poli!

De anti-prosti pe 11.09.2008 la 17:01

bai timisoreni idi....oti .. voi va meritati soarta 1-8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! : * lasati iasiul in pace !!!

De egn pe 11.09.2008 la 16:49

ce bouuu e jum4n9aru. =))))))

De unu' pe 11.09.2008 la 16:45

asta e o tarfa penala

1 2 3