Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
11.09.2008 ALTELE

Simona Sensual a jucat la Poli!

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9

COMENTARII (45)

1 2 3

De Valy Tamas pe 11.09.2008 la 16:23

ce buna e poli iasi:D:D:D:D........ma refer la reorezentata...........:X:X:X: Xbuna rau.....:D

De Juice pe 11.09.2008 la 16:23

o prostituata

De baaaaah pe 11.09.2008 la 16:12

E poli IASI mah, nu timisoara!!! Boilor!!

De jum4n9aru pe 11.09.2008 la 16:09

ce va mai place sa cantati bragadirilor. ati cantat la 8-1 acuma cantati ca va desfiinteaza... s-o tineti numa intr-un cantec :)))

De ionut pe 11.09.2008 la 16:07

Scumpi "gazetari", nu mai aveti stiri. Ce legatura exista intre SENSUAL si rubrica fotbal? Chiar nu va e rusine sa postati astfel de stiri? E clar, Gazeta Sporturilor= Tabloid. Cum sunt jucatorii asa sunt si "ziaristii" de la GSP. Adica, lipsiti valoare. Sper ca macar curvele sa nu dezamageasca in tara asta?

De dasdsa pe 11.09.2008 la 16:01

sandule fmm de dobitoc prin cate am trecut noi timisorenii nu ai trecut u asa numai vorbi u nu intelegi fenomenu de ultras.... la voi la iasi pe stadionu de 12000 de locuri dak va batea steaua 1-8 mai cantati??? uite la noi au cantat 35,000 de oameni... asa k ciocu mic si echipa din timisoara se numeste POLI Timisoara... asa k sbes vedeti sa nu retrogradati in timp c va uitai la noi in cupa uefa

De mihai pe 11.09.2008 la 16:00

Simonaiapula

De hugh heffner pe 11.09.2008 la 15:59

ce dracu' are asta asa special?e deja fleoscaita si larga de la cata mangan a luat,se vede si pe fata ei,e obosita de la cat a prestat,da' noh,tre' sa puneti si voi ceva cu fofoloanca in ziar,ca asa e la moda,luav-as deontologia profesionala cu tot cu familii in.....excursie.

De florin calinescu pe 11.09.2008 la 15:55

ce crestere ...rapida a cifrei de afaceri

De che guevara pe 11.09.2008 la 15:55

in ce tara traim.....de manelisti si de curve.suntem de rasu' curcilor,am pierdut toate traditiile,toate valorile da' suntem mandri nevoie mare de toate panaramele pe care le promovam pana la refuz pe toate canalele media.maine,poimaine o sa avem poze cu tot felu' de pitipoance tatoase si in manualele scolare.

De Tararache pe 11.09.2008 la 15:53

sa te fuuutem in pizzzda aia mare ;)

De rem pe 11.09.2008 la 15:49

VAI S_AMAR! TE FACI DE RAS FATUCA.

De manio pe 11.09.2008 la 15:49

nu aveti ce pune pe site o puneti pe proasta asta .da chiar v-ati tampit la cap.si nu iti mai pare rau ca te-ai nascut in romania,unde oameni inculti prosti sunt mereu in prim plan.rusine gazeta

De sandu pe 11.09.2008 la 15:48

simona este adevarata imagene a clubului anonim din timisoara!

De (ADY) pe 11.09.2008 la 15:42

Ce as fwteo putin pe simona

1 2 3