Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
09.01.2009 FOTBAL

Naidin, spre Azerbaidjan

Aflat la final de contract cu Politehnica Iaşi, fotbalistul are oferte de la ex-sovietici.

     Foto 1

 După ce a încheiat în luna decembrie contractul cu Politehnica Iaşi, Leonard Naidin se pregăteşte de un transfer în străinătate. Din mai multe oferte pe care le are din spaţiul ex-sovietic, mijlocaşul este tentat să aleagă Azerbaidjanul, urmînd a da probe la Baku, oraş în care activează şapte echipe din prima ligă azeră.

COMENTARII (8)

De xxx pe 12.01.2009 la 15:10

asa folbalist asa campionat:D

De 21 pe 10.01.2009 la 11:48

70 000 ! :-o...mai scade vreo 25.000...;-)

De politehnistu pe 10.01.2009 la 01:51

da...si asa nu aveai cu cine la iasi...mai e montiel care stie cu mingea in rest..umplutura..

De Pt iesean pe 10.01.2009 la 01:02

Mah baiete, la Poli castiga 70 de mii de euro iar in Azerbaijan daca semneaza o sa castige peste 200 de mii de euro !! Martin Saric in Israel lua 130 de mii de euro daramite in Azerbaijan ?! E departe de lume dar se platesc bine . Il inteleg pe Leo, joci pe promisiuni si amagiri e un lucru inadmisibil pentru o echipa din Liga I

De iesean pe 09.01.2009 la 22:24

pt corneliu, bag pw.la.n ma.ta... panaramo. leo, zilele astea ai ajuns, sa dai probe in azerbaujdean?

De Pt Leonard pe 09.01.2009 la 21:38

Il inteleg pe Leonard . E un jucator muncitor care a pus suflet pentru Poli !! Daca stau bine si ma gandesc am pierdut un bun pasator, un om de creatie din cauza lui NECHITA ca nu vinde echipa si astfel vor pleca unul cate unul !! Respect Leonard ! Inainte sa vina la Iasi a renuntat la 11 mii de euro pe care i-a dat Zapodeanu drept prima de instalare !!

De Corneliu pe 09.01.2009 la 20:23

Ce sa mai caute la Politehnica Iasi.

De qwerty pe 09.01.2009 la 18:05

leo, nu pleca.... ce sa cauti in azerbaidjean??