Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
13.01.2009 FOTBAL

Pe cine vrei antrenor la Poli?

Ionuţ Popa nu s-a răzgîndit în privinţa demisiei, Politehnica fiind acum în căutarea unui antrenor. Tu pe cine vrei la conducerea tehnică a echipei?

COMENTARII (54)

1 2

De jokel pe 16.01.2009 la 17:36

pi mini aduceti ma si dati mi si vreo 100 de mii de euro sa mi iau masina si sa ma dau jmeker vreti?

De stefan pe 16.01.2009 la 09:09

dorinel munteanu

De iesean adevarat pe 15.01.2009 la 20:24

ala care te dai ionut popa lasa vrajeala. in alta ordine de idei cel mai bun inlocuitor pentru profesorul ionut popa este d-l profesor ionut popa....a fost cel mai tare pt poli iasi...sunt cu inima alaturi de el si stiu ca iubeste iasiul si ii transmit pe aceasta cale,in numele tuturor iesenilor, ca iasiul ii ramane recunoscator pentru totdeauna pt ce a facut pentru echipa orasului.Il vom iubi mereu..Din respect,recunostinta si simpatie pt d-l Profesor nu-mi permit sa propun un nume de antrenor la poli iasi

De dezamăgitul pe 15.01.2009 la 19:52

cel mai în vârstă jucător din echipă sau cel mai bun profesor de sport din oraşul iaşi.

De lica pe 15.01.2009 la 17:16

aduceti-l pe Sertov

De fan poli pe 15.01.2009 la 16:48

pe cristiano bergodi

Mario MARINICA este un antrenor foarte bun, Pavel BADEA sau Basarab PANDURU ar merita si ei o sansa ;)

De catalin pe 15.01.2009 la 16:01

SINGURU REGE ... Ionut Popa !!!

De Juventus1897 pe 14.01.2009 la 20:54

Numai pe IONUT POPA !

De Cris pe 14.01.2009 la 12:24

Panduru a-ngropat cateva echipe, sunteti nebuni? Simionas ar putea fi o varianta de avarie...

De Cris pe 14.01.2009 la 12:20

Bergodi - cele mai bune rezultate Ilie Dumitrescu Dorinel Munteanu

De OVIDIU pe 13.01.2009 la 22:42

CRED ca BOCA...porcul acesta......nesimtit blond ce e.........

De Bergero pe 13.01.2009 la 22:20

Lista e lunga si sper ca alegerea sa fie cea mai buna. Nu neaparat in aceasta ordine dar variante ar cam fi Gheorghe Poenaru, Pavel Badea, Ilie Dumitrescu, G. Bergodi, A. Mezaros. Poate cel am nimerit ar fi Bergodi, dar nu stiu daca-i putem satisface pretentiile materiale. La fel si cu Ilie Dumitrescu. Nici Arpad Mezaros ori Gheorghe Poenaru (eventual cu Cristi Popovici in staff) n-ar fi solutii rele dar sigur mai accesibile financiar. Cit despre alte variante....Nelu Sdrobis a fost cindva mai in forma, iar Panduru e putin cam...dus ....

La Iasi e nevoie d un antrenor tanar care sa poata veni cu antrenamente, mentalitate si suflu nou...propunerile mele ar fii: 1. Basarab PANDURU 2. Pavel BADEA 3. Mario MARINICA Am incredere in toti 3 k ar putea ajuta echipa si nu cred k ar fii scumpi...cred k ar fii mai ieftini decat POPA...bafta! ;)

De lio pe 13.01.2009 la 20:42

Pe mama Dolores ca ea vine fara bani. Gata sa terminat cu aventura in A. Fara bani nu poti face performanta, este exact cum ai lucra 8 ore pe zi si nu ai fi platit cine draq sa lucreze fara bani. Ati votat Nichit, Simirad punetii si antrenori. Poate vor scoate si de aici bani, ca mai au de facut oarece pe linga casa.

De marius pe 13.01.2009 la 20:36

pe nichita si simirad :)

De jumar pe 13.01.2009 la 20:35

HAGI

De Hadess pe 13.01.2009 la 20:14

Ilie Dumitrescu

De suporter pe 13.01.2009 la 20:11

Simona Sensual

De Andrey1988 pe 13.01.2009 la 20:09

Pe Balba =)))))

De simion pe 13.01.2009 la 20:02

ce sa aduceti ba dak nu aveti banii a plekat antrenorul si sigur vor pleca si jucatorii..

De Sultanel pe 13.01.2009 la 19:55

Pe Boca...are sanse sa fie dat afara:))

De nartesh pe 13.01.2009 la 19:14

1.IONUT POPA 2.HAGI 3.D.MUNTEANU

De teo pe 13.01.2009 la 19:03

CIOCIRLAN,MOLDOVAN,CANANAU,ONU T. De aici alegeti iar daca aveti bani , DORINEL MUNTEANU

De Tudor Mutu pe 13.01.2009 la 18:44

pe cotan... de la rapid dumesti. :)) prietenii stiu de ce.

De Aurel Vlaicu pe 13.01.2009 la 18:39

aduceti-l pe Ion Creanga.....

De abc pe 13.01.2009 la 18:03

DAN CANANAU poate rezolva aceasta problema chiar alaturi de BOCA

De rares pe 13.01.2009 la 17:25

nelu sdrobis................cel mai bun..........

De coxx pe 13.01.2009 la 17:19

marian moldovan

De turbat pe 13.01.2009 la 17:12

Florine ,tu esti nebun,cum sa-l aducem pe mihai romila.Eu l-am avut 4 ani antrenor la LPS si ne-a distrus cariera la toti.E cel mai ordinar "om" de pe pamint. Poate a fost ceva ca jucator dar ca antrenor e ultima NULITATE in materie. Nici unul din 28 de elevi din clasa lui nu joaca.Am avut un singur coleg care a semnat cu Poli si s-a tinut de el pina l-a desfiintat pentru ca a semnat fara acordul lui. De fata cu toata clasa , Romila,care ne era diriginte i-a spus in fata: "atita timp cit eu si simionas vom fi la Iasi tu nu vei juca pt Poli. E PLIN DE URA SI VENIN. Ce spun eu acum ,poate confirma toata clasa de atunci din 2005. Daca vine el ,sa se duca iasul in judeteana.

De ionut popa pe 13.01.2009 la 16:52

daca vreti sa formati o noua echipa ,luati ex. de la Arges,Urziceni,Vaslui si aduceti un antrenor care sa duca mai departe ce am inceput eu. Am fost acuzat ca nu am bagat tineri, duceti-va la copii si vedeti cum vin beti antrenori ca :Munteanu, Paveliuc. Am aflat ca in pregatirea pe care lotul 2 a facut-o in Moldova, Simionas a fost numai baut, iar Munteanu dansa seara pe mese. Nu mai vorbesc de faptul ca la lotul2 ii jucau numai pe cei care cotizau. Desi l-am respins pe Such(un exemplu), pt ca era prea firav,ei mi-l propuneau mereu de parca isi bateau joc.Dovada ca am avut dreptate, este ca la BT,s-a rupt dupa 2 etape, si n-a jucat deloc tot turul.De la lotul 2 mergea un singur jucator,dar antrenorii nu ia-u dat nici o sansa,pt ca orgoliile au fost prea mari. Nu eu v-am distrus tineretul ,ci antrenorii vostri, care sint lipsiti de profesionalism. Sint si ant.buni,Cananau,Manole,Moldov an.Va doresc succes in continuare si voi fi cu inima alaturi de IASI.

De poliiasi pe 13.01.2009 la 16:52

Daca ar avea curaj (cu echipa pe care o avem si fara intariri nu putem face mare branza) , eu unul sincer l-as pune pe Onut , am mare incredere in el si sunt convins ca va ajunge un mare antrenor (este exact tiparul lui Badea de la Arges) cu putina incredere si cu aruncarea in lupta a juniorilor sunt sanse dar daca il pune ne Narcis sau pe Simionas suntem gata la fel si cu Panduru (eu am spus demult sa il aducem pe Moldovan si acum cred ca va fi un mare antrenor) ne trebuie un antrenor din garda tanara cu dorinta de afirmare.

De daniel-bc pe 13.01.2009 la 16:41

nu cred k il vreti p Popovici antrenor.....el a dus FCM BACAU in B si acolo o tine....nu a facut deloc performanta la bc.....cred k toti bacauanii se bucura k a plecat popovici si k e Gh Poenaru antrenor:) bafta....

De florin pe 13.01.2009 la 16:41

ati uitat de MIHAI ROMILA ? pe el vreau sa-l aduceti. iar presedinte pe IANUL .

De emil pe 13.01.2009 la 16:25

pe emil lupulescu

De yo pe 13.01.2009 la 16:24

punetzi-l pe BALBA antrenor

De politehnistu pe 13.01.2009 la 16:06

si ce antrenor aduce asta?? va zic eu sigur simionas sau ciocarlan....mare presedinte;))

De pici pe 13.01.2009 la 16:00

greu sa mai gaseasca un antrnor precum ionut popa .....o solutie ar fi panduru

De jeje pe 13.01.2009 la 15:18

adrian kereszy,danut cananau ceva din propria pepiniera si sa scapati de astia straini...aduceti de la juniori si in 2-3 sezoane precum Craiova vom arata:)

De nu simionas pe 13.01.2009 la 15:14

Oricine numa alcoolistul de simionas nu.A fost el bun la vremea lui dar e depasit si nu are nici o autoritate in fata jucatorilor.Pai cand vine baut la stadion cine sa-l bage in seama?!! si sa mai asculte de el.

De dsad pe 13.01.2009 la 15:07

pe Mos Craciun!!

De Corneliu pe 13.01.2009 la 14:35

Vasile Simionas sau Gheorghe Poenaru ori Cristian Popovici sau Marian Moldovan.

De iuli pe 13.01.2009 la 14:29

hagi

De jiji pe 13.01.2009 la 13:59

ancelotti ranieri numai pe mourinho nu:))

De Florin Suceava pe 13.01.2009 la 13:55

Vasile Simionas.

De arici83 pe 13.01.2009 la 13:44

Tot pe Popa dar sa le plateasca banii la jucatori.Daca nu se dau banii adio liga 1

De Arrian pe 13.01.2009 la 13:24

panduru sau bergodi!!!!!!!!

De studentul pe 13.01.2009 la 13:19

Gheorghe Poenaru sau Cristi Popovici ar fi soluţiile cele mai bune (şi mai iefitne) în acest moment pentru Poli. Sunt antrenori buni, care au demonstrat pe unde au lucrat ca au stofă de tehnicieni. Ar putea face treaba buna la Iaşi.

De mos craciun pe 13.01.2009 la 13:13

dorinel munteanu, hagi, ilie dumitrescu, raPanduru s.a.

De remy pe 13.01.2009 la 13:08

Important e sa plece si boca...

1 2