Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
05.12.2009 POLITEHNICA IASI

Poli Iasi - Bistrita 0-0. CUM COMENTEZI?

Poli a jucat in formula: Branet - Buta, Straton, Ad. Ilie, Costache - Birladeanu, Mihajlov, Ignatov - Bujor, Bilba, Constantin. In repriza secunda au mai intrat Balde in locul lui Bilba, Bratu in locul lui Ignatov si Miclea in locul lui Costache. Au luat cartonase galbene Ignatov, Mihajov si Ilie.

COMENTARII (17)

De Pt vs pe 06.12.2009 la 12:43

CoCalarule .. dute sh invatza nijte injuraturi noi..[ smekerii nr 1]:))))) cocalarule:)))))))

De pOli;x pe 06.12.2009 la 12:41

numai vina lu` Nechita..ca nu io dat echipa lu` porumboiu` cand o avut ocazia...N-o fi Grigorash mare antrenor...dar a facut ceva pt echipa asta..cand aveam 4 victorii totsi eratzi fericitzi...yo nu stiu ce cauta costache in echipa..pe cand sunt tineri mai buni la echipa a2a..Balba pe la jumatatea primei reprize nu mai avea benzina...trebea sai aduca un whisky..sa se incalzeasca sh el..sh pt rapanu` asta de la vs ..cand o sa avetzi un orash de talia iashului sa mai commentati pe aici.;x Fortzza Poli

De FC VASLUI THE BEST pe 05.12.2009 la 23:41

muisttilorr de ieseni, ce pu.lla mea faceti, plangeti ca vedeti B-ul aproape??? daca sunteti bassinosi ce sa va fac??? sugetti pu.lla la vasluieni, smekerii nr 1 din Romania, nu prosstti ca voi, labbagii frusstrati rapanossi nespallati!!!

De zvbnm pe 05.12.2009 la 22:11

@ Fan Poli Iasi : zdreanta sa-i spui lu' ma - ta. ai inteles? Trebuie sa ne lase odata golanul asta de grigoras care a distrus echipa.

De un iesean pe 05.12.2009 la 20:19

D-le Grigoras, il folosesti pe Bujor, jucator de gura portii ca extrema, si pe Viveiros, extrema vertibila , il tii pe tusa! Constantin a facut 4 meciuri bune si in celelalte nu a jucat nimic! Nu esti in stare sa pui jucatorii in valoare! Chiar te consideri antrenor de Liga 1. Te rog antreneaza in alta parte!!!!

De Cosmin pe 05.12.2009 la 19:09

joc slab... dar ce sa faci cu un lot penibil si un antrenor care nu prea are chef_???? nu zic ca trebuie schimbat, da cel putin mie asa imi lasa impresia

De AndrewBoy pe 05.12.2009 la 18:52

Nu am mai vazut de mult un meci al Iasului asa de slab

De AndrewBoy pe 05.12.2009 la 18:51

Nu am mai vazut de mult un meci al Iasului asa de slab

Re: Fan Poli Iasi Grigoras nu o fi singurul vinovat pt situatia asta dar nu poti sa spui ca e mare antrenor.. nu suntem o echipa care sa-si permita sa-l lase pe bersnjak la echipa a2a ca a comentat in vestiar. ar trebui sa ajunga si grig la echipa a2a dupa gestul de la finalul meciului...

De DADAY pe 05.12.2009 la 18:13

daca conducere nu se trezeste o sa ajungem mai rau prin liga 2.uitativa ma la vaslui aia da echipa cine a fost si ce ajuns tre sa ii lom ca exemplu daca nu o sa ajungem ca Faru Costanta .sper ca conducerea sa citeasca acest mesaj

De Iasi ;x pe 05.12.2009 la 18:02

daca zdrentele de la gloria si-a bagat autobaza in poarta , cum sa dam gol ?

De popa ion pe 05.12.2009 la 17:43

slab meci,,,,nu poti sa ceri mai mult cu asemenea jucatori...o lipsa totala de clarviziune in joc,,,,,,,,nici gloria nu este mai departe de noi ,dar au luat un punct....nu avem echipa ,antrenor dar nici bani,,,,asa ca nu poti sa ceri mai mult,,,,noroc ca sunt mai multe echipe in situatia noastra

De Fan Poli Iasi pe 05.12.2009 la 17:41

Pentru zdremtele ce il contesta pe Grigoras : el nu are cu cine sa joace, turbatiilor Pecnik era accidentat, Viveiros nu e recuperat 100% ! Cand castiga 4 meciuri la rand nu era bine, nu era tot el ?!

De Mihai pe 05.12.2009 la 17:32

Slab meci, si doua echipe care sigur vor merge in LIGA 2 a , si in plus cu cine ati vrea sa faca echipa Grigoras, cu ce vedete? BALBA? BALBA 2 , ADICA BUJOR? BALDE, BARLADEANU? BRATU? ASTIA CU B? CARE NE VOR DUCE SIGUR IN B!!!!!!!!!!!!! daca nu avem echipa, nu e mai bine sa nu ne enervam si sa mergem acolo unde ne este locul! adica in B!!!!!!!!! In plus in istoria echipei noastre iesene, ce am facut notabil? in afara unui loc 6, nimic in cei aproape 50 de ani de mare traditie! Uitati-va la echipele din orasele mici si serioase, Vaslui, Urziceni!

De eu pe 05.12.2009 la 17:30

dak nici pe bistrita nu putem sa-i batem acasa atunci e fff rau. mai bn ar pleca toate fantomele astea de jucatori care joaca numai pt bani . acum jucam la urziceni nici nu are rost sa ne uitam la meci k ne bat sigur aia.

De Neamtu pe 05.12.2009 la 16:53

Mi-e rusine ca sunt iesean,in halul asta ma adus Grigoras.Acest antrenor este jalnic,niciodata in istoria echipei nu am mai avut un asemenea antrenor,mai bine cu simionas.

De GRIGORASDEMISIA pe 05.12.2009 la 16:43

Baaaa Grigoras asta e culmea,miclea rezerva,barladeanu titular, viveiros, bratu rezerva,costache il tine pe pecnick rezerva,balde il tine pe lamine reverva,cel mai tampit antrenor posibil,am senzatia ca sa frecat grigoras cu barladeanu si costache ii pupa in C u r Non Stop.Balde ala strica tot jocul intoarce toate mingile sta cu spatele la poarta tot timpul,barladeanu nu e in stare sa centreze,costache nu urca deloc.Demisia