Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
25.09.2010 FOTBAL

Comenteaza aici meciul dintre FC Bihor si CSMU Politehnica incheiat cu victoria gazdelor: 2-1 (1-0)

Markus a deschis scorul in minutul 6, Birza l-a majorat in minutul 81, dupa ce oaspetii au avut doua bare, iar Cohen a redus din diferenta in minutul 89.

Foto 1

Echipele:

Bihor: Fildan - Moraru, Musca, Oltean, Tegzes - Popa, Deaconescu, Sulea - Pop, Markus, Florean.

Politehnica: Anghelache - Al. Manea, Panait, Vlaicu, Siminic (Herghelegiu) - Cohen, Baiano (A. Neagoe) - Drida, R. Neagoe (Cl. Ionescu), Cornea - Palimaru.

Cl. Ionescu, intrat in locul lui R. Neagoe in minutul 46, a avut o bara in minutul 49.

Din minutul 58, gazdele evolueaza in inferioritate numerica, Moraru fiind eliminat.

Claudiu Ionescu nimereste bara a doua oara, in minutul 72!

Birza inscrie in minutul 81 iar Cohen in minutul 89.

COMENTARII (26)

nebun dupa poli iasi meciul il urmaream la radio timisoara,intri la situl lor si ei linkul de acolo si il pui pe winamp.cam asta-i.

esti la fel de p.r.o.s.t ca ciobanul

sunt o c.u.r.v.a. ca m.a.t.a

hai pa ca esti ratard. ti-am spus siteurile , am crezut ca am cu cine vorbi , dar te bag undeva. pa

Care c, ma baiatule? asa sunt majoritatea iesenilor, SCLAVI ca tine. C.u.r.v.e cu 2 fete. Nu pot sa tina numai cu echipa Iasului.

Vorbeste frumos sau du-te si iti fa temele ca maine tre sa te duci la scoala. Sunt mai iesean ca tine , dar asta nu inseamna ca nu am si o echipa preferata din afara Iasiului , ca ai nostri sunt in C. Si sclav sa-i spui lui taticutul tau , iar oaie lui mamicuta ta.....

de exemplu Liga B , Campionate , precum si cele ce se ocupa de rezultate online , precum livehunter. Daca te uiti pe asta ai sa ai o surpriza sa afli vreo 2000 de rezultate

auzi, ma, vezi-ti tu dreq de oile tale. ce te freaq pe tine grija ce face echipa asta, sclavule???

daca juca Poli II de anul trecut, faceau 10 puncte macar , dar Popa asta aduce tot soiul de ratati si nu-i baga in seama pe ieseni. O fi si el un mare antrenor. Noroc ca l-au bagat in seama iesenii , ca alta echipa nu a mai antrenat

bine, atunci zi-mi tu care e cel mai bun site pentru rez. din liga 2

Mai Sichitiule , du-te tata la Bucuresti , reia-ti activitatea de impresar , fa ceva. Lasa-ne pe noi iesenii ,ca ne bagi in divizia C . Ce promovare mercenarilor?

te poti informa despre rezultate de pe vreo 4 siteuri si sa stii ca poti urmari si mai multe siteuri odata

auzi, ba, vezi-ti de ciobanul tau. eu urmaream liga2, ca nu urmaresc 10000 de site-uri odata, iar dansolist a anuntat inainte scorul de 2-1 .

Bine ca ati pierdut mercenarilor si in 11 oameni.

nebun_dupa_poliiasi - s-a inventat netul. Unii aveti net degeaba , ca nu o sa stiti ce sa faceti cu el niciodata. Stiti 2 siteuri si gata

multumim, dansolist. dar tu vezi meciul undeva? sau de unde stii? ca anuntati inainte. :)

rusine sa va fie va batut o echipa de 2 lei

marcheaza cohen pentru poli 2-1

prostii prostilor

gol oradea bagamias 2-0

din nou bara ionescu .bihorenii au noroc.iesenii controleaza meciul

poate scoatem un egal

poli joaca excelent dar nu marcheaza sut claudiu ionescu peste portar ,mingea loveste bara si cade pe linia portiiiii ghinion

bihorul in 10 oameni

E clar ca luam iar bataie..

gol bihorul min6 markus .ne dau astia 4.

Comenteaza

Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTBAL

Cristea: "Am un...

Capitanul Iasiului crede ca tehnicianul oaspetilor cunoaste foarte bine echipa ieseana.

Stoican: "Trebuie sa...

Antrenorul CSM spune ca oaspetii sint in cadere de doua etape.

Stoican e suparat pe...

Antrenorul CSM Poli spune ca nu l-a jignit pe arbitru, care l-a eliminat extrem de usor.

Enache pune remiza pe...

Antrenorul FC Botosani spune ca penaltiul oaspetilor nu a fost, ca gazdele au avut penalty in prelungiri si ca...